Filiżanki z nadrukiem na Boże Narodzenie

Filiżanki z nadrukiem
Filiżanki z nadrukiem

Domy całe w migoczących światełkach, płatki śniegu przyklejone do sklepowych szyb, kolędy w każdej stacji radiowej i szał zakupów – to znak, że zbliżają się święta. Czas magiczny. Nagle wszyscy odnajdują chwilę wytchnienia w zabieganym życiu, zachwycając się zapachem aromatycznego piernika. Święta to również czas prezentów. Tych od serca. Za każdym razem chcemy, by był wyjątkowy. A więc zróbmy to i sprawmy bliskiej osobie świąteczny, ciepły i wyjątkowy podarunek. Święty Mikołaj będzie miał mniej pracy…

Świąteczne filiżanki z nadrukiem aż kipią miłością i świątecznym nastrojem. Dominującym kolorem jest oczywiście czerwień. Kolor miłości, szczęścia i powodzenia. Piękne nadruki przedstawiają sympatyczne renifery, nie mniej sympatyczne bałwanki, choinki, płatki śniegu i oczywiście hojnego Świętego Mikołaja. Motywem dominującym są zatem święta i zima, jako pora roku, w której obchodzimy święta Bożego Narodzenia.

Możemy wybrać pojedynczą filiżankę z talerzykiem, komplet dwóch filiżanek oraz większe zestawy dla całej rodziny. Zapakowane w piękne pudełeczka filiżanki z nadrukiem będą gustownym upominkiem. Zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Dorośli będą z nich pić korzenną herbatę i rozgrzewającą kawę. A dzieci? Gorącą czekoladę, która po zabawach na śniegu będzie jak znalazł!

Gdzie szukać filiżanek? W hipermarketach, drogeriach, kwiaciarniach, sklepach internetowych. Jeśli masz firmę i chcesz przy okazji sprawić radość swoim pracownikom, zamów filiżanki z nadrukiem w agencji reklamowej. Cena z pewnością będzie korzystna, a przy okazji wzmocnisz wizerunek swojej firmy w oczach pracowników i klientów, bo na filiżankach będzie przecież Twoje logo.

Jeśli nie dysponujesz wystarczającymi środkami, a marzy Ci się zestaw filiżanek, „upoluj” je w poświątecznych wyprzedażach. Ceny będą o wiele niższe, a i sam zakup bardziej komfortowy. W końcu po świętach nie ma już kolejek i tłoku w galeriach handlowych. Ruch jest co najwyżej w sklepach z odzieżą i kosmetykami z racji zbliżającego się Sylwestra…